Dünyaca Ünlü Tasarımlar Lamodore’de

Lamedore birbirinden şık ve tamamı yurtdışından ithal olan 2008 ilkbahar-Yaz Koleksiyonu ile gelin adaylarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. 2008 Koleksiyonunda Sophia Tolli, Mon Cheri ve Eden Bridals gibi Amerika’nın önemli markalarından seçme gelinliklere yer veren Lamedore ’de hayalinizdeki gelinliği bulmanız hiç de zor olmayacak.Bu harika markalardan birini seçtiğinizde Lamedore ’nin bir nevi kişiye özel butik hizmetinden de faydalanabileceksiniz. Gelinlik seçiminde müşterisine özel danışmanlık hizmeti de sunan Lamedore, sizi koleksiyonundaki farklı alternatiflerden de haberdar ederek kendiniz için en iyi modeli bulmanızı sağlıyor.

Lamedore ’de, ürünleri üzerinize giyip, deneyerek dikiş riski almadan en doğru seçimi yapabilmeniz hedefleniyor, böylece provalara gidip gelmekle zaman kaybetmeden en kısa sürede kıyafetinizi teslim alabiliyorsunuz.

Gelinlikler bu sezon, geçen yıla göre daha az kabarık, toplama etekler neredeyse hiç yok. Dantel tüm gelinliklerde kullanılmamış ancak serpme olarak göze çarpıyor. Bunun dışında işlemeler ise yine bu sezonda da fazlasıyla kullanılmış.

Lamedore ’nin 2008 abiye koleksiyonunda ise degrade kumaşlar çok gözde. Satenler, şifonlar, tüller kumaş olarak ön planda. Piliseler geçen yılki kadar olmasa da yine kullanılmış. İnce drapeler ve canlı renkler Lamedore ’nin yeni koleksiyonunda göze çarpıyor.

Türkiye’nin en geniş abiye koleksiyonuna sahip markası Lamedore ’nin yaş ve beden sınırlamasının olmadığı abiye koleksiyonunda 36 bedenden 50 bedene kadar herkesin rahatlıkla giyebileceği modeller yer alıyor.

Lamedore ’nin her modelden sınırlı sayıda getiriyor olması size kendinizi daha da özel hissettirecek…

Lamedore ’nin yeni ilkbahar-yaz abiye ve gelinlik koleksiyonuna Nişantaşı mağazasının yanı sıra Bağdat Caddesi ’ndeki yeni taşındığı mağazasından da (Erenköy 346/2) ulaşabilirsiniz.

  

 

Paylaş

Yorumlar