Mükemmel dudaklar için 3 adım…

Daytime Lip Care, Night Time Lip Care ve Gentle Lip Scrub’dan oluşan set, üç ayrı özelliğe sahip kremleri ile dudak bakımına farklılık getiriyor. 

Kremler kolajen üretimini %351, hyalüronik asit üretimini %146 artıran teknolojisi sayesinde dudak kontürünü belirginleştirerek dolgun bir görünüm kazandırıyor. Pürüzlü dudakları nemlendirirken, zamanla oluşan çizgilerin kaybolmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda dudak kalemi ve ruj için kusursuz bir tuval oluşturuyor. 

“Hydroderm First Impression Lips” seti dudakların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak üç farklı özelliğe sahip kremleri ile dudaklarınızı mükemmelleştiriyor.

Birinci adım;

İçeriğinde iyileştirici Peptid bileşimi (Palmitoyl Oligopeptide), soya fasülyesi tohumu ekstresi, Ceramid-3 zeytinyağı ve tatlı badem yağı bulunan “Daytime Lip Care (Gündüz Kremi)” dudak dokusunu güçlendirirken kolajen üretimini hızlandırıyor. Aynı zamanda dudakları dolgunlaştırıyor, hyalüronik asit üretimini uyarıyor, çatlamış dudakları yumuşatıp yatıştırıyor. Gündüz bakımında kullanılan krem böylelikle makyaj için pürüzsüz bir zemin hazırlıyor.  ,

İkinci adım;

İyileştirici Peptid bileşimi (Palmitoyl Oligopeptide), mango yağı, Ceramid-3, meyve ekstreleri, deniz yosunları bileşiminden oluşan “Night Time Lip Care (Gece kremi)” kuru dudakların nem kazanmasını sağlıyor. Dudaklardaki kırışıklık ve çizgileri azaltıyor. Serbest radikallerden dolayı oluşan erken yaşlanma belirtilerini önleyerek dudakları besliyor.

Üçüncü adım;

Jojoba taneleri, papatya ve ananas enzimleri, meyve ekstrelerinden oluşan “Gentle Lip Scrub (Peeling )” dudakları ölü hücrelerden arındırarak daha pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm sağlıyor. Çizgi ve kırışıklıkları hafifleterek dudak dokusunu onarıyor.

Hydroderm’ in pratik ve etkin bakım serisinin en yeni seti Hydroderm First Impression Lips ile kusursuz bakım ve güzellik çok yakınınızda…

 

Paylaş

Yorumlar