Starvac nedir?

Lenf düğümlerini uyararak selüliti ve toksik maddeleri vücuttan dışarı atan ve böylece vücudun incelmesini sağlayan bir makine. Özel başlıklarıyla önce vakumlama sonra da masaj yapıyor.

UYGULAMA ALANLARI

Selülitli cildin belirgin şekilde düzleşmesini ve portakal kabuğu görünümünün azalmasını sağlıyor. Cilt parlak, canlı, sağlıklı ve genç bir görünüme kavuşuyor. Selülit bakımı dışında rahatlama ve bacak masajı amaçlı da kullanılıyor. İnce ve hassas ciltlere de kolaylıkla uygulanabiliyor.

NASIL UYGULANIYOR?

Üç farklı sistemle çalışıyor: Önce vakum sistemiyle selülitli cildi yukarı doğru çekiyor ve emme başlıklarının arasına hapsediyor. Ardından, başlıkların ucunda bulunan ve basınç uygulayarak masaj yapan hareketli silindirler selüliti parçalıyor ve lenf sistemine sevk ederek vücuttan atılmasını sağlıyor. Son aşamasında kan dolaşımını hızlandırarak dokulara daha fazla oksijen gitmesine yardımcı oluyor ve selülitli bölgeye canlılık kazandırıyor. Bu da selülitin yeniden oluşmasını önlüyor.

KAÇ SEANS SÜRÜYOR?

İncelme amaçlı programda, 35-40 dakika süren 15 seans yeterli oluyor. Vücudun ihtiyacına göre, haftada 2-4 kez uygulanıyor. Paket programdan sonra, 2 – 4 haftada bir koruma amaçlı seanslar da uygulanıyor.

NE KADAR İNCELTİYOR?

15 Seansta 2 bedene kadar küçülme gözleniyor.

Paylaş

Yorumlar