Karen Walker gözlükleri artık Türkiye’de, 2009 güneş gözlüğü modelleri

Aykırı ve renkli modelleri ile birçok ünlünün gözlerini süsleyen Karen Walker gözlükleri Doğan Optik disbiritörlüğünde artık Türkiye’de.

2009 yılının en iddialı güneş gözlükleri Karen Walker tarafından tasarlanan aykırı ve canlı modelleri ile genç Karen Walker kadınına hitap ediyor. Moda ile adeta oyun oynayan Karen Walker’ın 2009 güneş gözlükleri tasarımlarında farklı şekiller ve zengin kombinasyonlar yer alıyor.

Karen Walker, gözlük koleksiyonu ile cazibeli, ışıldayan genç bir ruha sahip sosyal genç kadınların görünümünü güzelleştirmeyi amaçlıyor. Tasarımlarında minik parlak taşlar kullanan Karen Walker, koyu renklerle kontrast birleşimler yakalıyor. Kemik modellerinin gözlüklerin çerçeve kenarlarında ve sap birleşimlerinde de yoğun olarak parıltılı taşlara yer alıyor. İnce çerçeveli büyük modeller de cam etrafını saran ışıltılı tasarımlarsa oldukça şık.

Karen Walker’ın gözlük koleksiyonunda yer alan modeller, yüze takıldığında şık bir görünüm sunarken, çekici ve asil bir hava yaratıyor.

     

Paylaş

Yorumlar